Codzienne wyjazdy zbiorowe busem
na Palenice Białczańską (Morskie Oko) lub na Słowacje nad Popradskie Pleso. Jeździmy już od 4 rano!!

Zarezerwuj miejsce w busie na Palenice Białczańską (Morskie Oko) lub Słowacje.

Odbierzemy Cię z kwatery w cenie już od około 20 zł za osobę.

Organizujemy codzienne wyjazdy od bardzo wczesnych godzin. Startujemy już od 4:00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółów. Z nami w szybki i bezpieczny sposób dostaniesz się transportem zbiorowym busem do Palenicy Białczańskiej nad Morskie Oko lub Słowacje nad Popradskie Pleso.

 Zadzwoń po numer i zapytaj o szczegóły ceny busa.

+ 48 889 442 997 

 

Poranne wyjazdy busem z Zakopanego do Palenicy Białczańskiej (Morskiego Oka) lub na Słowacje są szczególnie atrakcyjne dla turystów, którzy chcą uniknąć tłumów i cieszyć się spokojem tego magicznego miejsca. Busy kursują regularnie o wczesnym poranku już od 4 rano aby dotrzeć na miejsce przed wzmożoną ilością turystów. Zamawiając transport u nas masz pewność że dotrzesz na miejsce o planowanej porze. Startujemy z Zakopanego vanami Taxi Busami 9 osobowymi i odbieramy klientów z okolic miejsca zakwaterowania. W wysokim sezonie wyjazdy są co 30 min.

Morskie Oko to jedno z najpiękniejszych i najbardziej popularnych miejsc w Zakopanem. Jest to przepiękne jezioro położone w Tatrach, otoczone górami i lasami. Dostęp do wejścia na szlak do Morskiego Oka jest możliwy za pomocą naszego busa, który organizuje codzienne poranne wyjazdy z Zakopanego na Palenice Białczańską i Słowacje.

Zakopane jest idealnym punktem startowym dla podróży do Palenicy Białczańskiej Morskiego Oka ze względu na swoje dogodne położenie w polskich Tatrach. Podróż busem trwa około 0,5 godziny i prowadzi przez malownicze widoki tatrzańskie.

Morskie Oko oferuje niezapomniane widoki na górskie krajobrazy oraz możliwość spaceru nad brzegiem jeziora. Jest to również doskonałe miejsce dla miłośników turystyki wysokogórskiej, ponieważ znajduje się tutaj wiele tras trekkingowych o różnym stopniu trudności.

Poranne wyjazdy busem z Zakopanego do Palenicy Białczańskiej Morskiego Oka i na Słowacje są doskonałym sposobem na uniknięcie tłumów turystów i cieszenie się pięknem tego magicznego miejsca. To niezwykłe jezioro w polskich Tatrach stanowi idealne miejsce dla miłośników przyrody i górskich wycieczek.

Scroll to Top
Zadzwoń Zamów Taxi