Transfery Lotniskowe

Transfery lotniskowe cennik


Zakopane - Balice lub Balice - Zakopane: 500 -700 zł

Zakopane - Warszawa lub Warszawa - Zakopane: 1700 - 2200 zł

Zakopane - Pyrzowice lub Pyrzowice - Zakopane: 850 - 1300 zł

Zakopane - Poprad lub Poprad - Zakopane: 500 - 600 zł

Chcesz zamówić Taksówkę lub busa z lotniska do Zakopanego ?

Oferujemy :

* Transfer  z lotniska Balice  do Zakopanego.

* Transfer z Zakopanego na lotnisko Balice.

* Transfer z lotniska Pyrzowice do Zakopanego.

*Transfer z Zakopanego na lotnisko Pyrzowice.

* Transfery międzymiastowe.

Skorzystaj z naszej oferty zadzwoń i zamów Taksówkę pod wskazany adres. Taxi Transfer Zakopane zapewnia przewóz na terenie całego Podhala oraz transfery na lotniska. Odbierzemy Cię z lotniska i zawieziemy pod wskazany adres szybko, tanio i bezpiecznie. Nasz samochód podstawimy punktualnie o wskazanej przez Ciebie godzinie.

Firma Taxi Zakopane oferuje Transfer z i na lotnisko. W swojej flocie posiadamy busy 9 osobowe w wersji long gdzie bagaże nie będą dla nas żądnym problemem.

Główną korzyścią korzystania z usług naszych transferów lotniskowych do Zakopanego jest komfort podróży. Po długim locie lub zwiedzaniu krakowskich atrakcji, mogą Państwo usiąść i zrelaksować się w wygodnym samochodzie, podczas gdy doświadczony kierowca dostarczy Państwa bezpiecznie do Hotelu

Aby ułatwić podróżnym dotarcie z Krakowa do Zakopanego, transfery lotniskowe stały się niezwykle popularne i wygodne rozwiązanie. Transfery lotniskowe oferują możliwość podróży między tymi dwoma miejscowościami (Zakopanem i Krakowem) bez konieczności martwienia się o logistykę czy rozkład jazdy.

Dodatkowym atutem jest również oszczędność czasu. Korzystając z transferów lotniskowych, nie trzeba czekać na publiczne środki transportu ani rezerwować biletów na autobus lub pociąg. Transferowymi można podróżować według własnego harmonogramu i indywidualnie dobranej trasy.

Warto również wspomnieć, że oferując transfery lotniskowe dostosowujemy się do różnych potrzeb podróżnych. Oferujemy zarówno prywatne transfery dla osób podróżujących samodzielnie lub w grupach, jak i biznesowych. Udostępniamy także busy dla większych grup.

Transfery lotniskowe z Krakowa do Zakopanego są wygodnym i praktycznym rozwiązaniem dla podróżnych szukających komfortu oraz oszczędności czasu. Pozwalają one cieszyć się pięknem Krakowa oraz urokami Zakopanego bez konieczności martwienia się o transport czy logistykę podróży.

Zamówisz nas w kilka minut. Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię.

Umów się z nami na konkretny termin, a my podstawimy samochód na lotnisko.

Wybierając transfer z lotniska lub na lotnisko w naszej firmie możesz być pewien, że nasza firma nie zawiedzie Twojego zaufania. Korzystając z naszych usług Taxi Podhale Transfer  Zakopane Kraków Transfer lotniskowy możesz być pewien, że dojedziemy bezpiecznie do celu. Samochód będzie czysty, nowoczesny, pachnący, a kierowca kulturalny i dostaniesz najlepszą cenę w Zakopanem!

Kraków, jako jedno z najbardziej popularnych turystycznych miast w Polsce, przyciąga każdego roku tysiące podróżnych z całego świata. Wiele osób, które przybywają do Krakowa, ma również plany odwiedzenia malowniczego Zakopanego – urokliwej górskiej miejscowości położonej na Podhalu.

Port lotniczy w Krakowie to miejsce, z którego wielu turystów wybiera na przylot. Lotnisko Balice jest najbliżej oddalonym lotniskiem od Zakopanego. Wybierając to miejsce przylotu zastanawiasz się jak dotrzeć do Zakopanego w szybki i bezpieczny sposób.

 Nasze taksówki  to gwarancja taniej i komfortowej podróży. Samochody, które podstawiamy są zawsze czyste i wygodne. Kierują nimi uprzejmi kierowcy, którzy z chęcią podpowiedzą, co warto zobaczyć w Tatrach. Po skończonym urlopie świadczymy także transfer na lotnisko Kraków Balice.

Oferujemy również transport na terenie miasta, a także przewóz do najpopularniejszych atrakcji regionu.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Organizujemy niezapomniane wycieczki jednodniowe Zakopane (np. na Ścieżkę w Koronach Drzew czy Spływ Dunajcem). Polecamy również fantastyczne wycieczki z Zakopanego na Słowację. Jeśli planujesz odwiedzić nasze miasto zimą, koniecznie weź udział w organizowanym przez nas kuligu.

Obsługujemy transfery z lotnisk Kraków Balice, Katowice Pyrzowice, Warszawa Okęcie z miejscowości lub do miejscowości na terenie Podhala lub okolicznych, takich jak Zakopane, Murzasichle, Poronin, Bukowina i Białka Tatrzańska, Kościelisko, Ząb i inne w obrębie.

Scroll to Top
Zadzwoń Zamów Taxi